Головна сторінка блогу
Персональні фінанси

Як зручно добратися з України в Польщу і навпаки?

4 min read
Calculator placeholder

Send from

Popular

All countries

Exchange Rate

– – –

GBP 1 = NGN 2030.28232

Transfer Fee

Free – – – 0.99 0.99 USD

Receiver gets

Popular

All countries

Please update the currency or receiver details.

Transfers from Türkiye are paused today. But don’t worry, they should be back on the next working day.

You're aiming high! Let’s try a smaller amount for now.

Please update the currency or receiver details.

Let’s try sending to another country instead.

Due to regulations, we can’t send money to this country right now. We’ll keep you posted if things change.

Let’s try sending to another country instead.

The amount is a bit too small for us. Try adding a little more.

Hmm, something’s not right. Try a different amount—or refresh this page.

Delivered in 30 minutes

Вирушаючи за кордон, окрім документів і необхідних речей першої необхідності, потрібно подбати також і про транспорт, яким вдасться дістатись у потрібну точку іноземної країни. Звісно, наприклад, у Польщу їхати не так і далеко, але це питання однаково залишається актуальним. Тож проте, як дістатися з України в Польщу і навпаки, який транспорт і як курсує, сьогодні розповідає TransferGo.

Знайти потрібний потяг

У наш час саме залізниця залишається одним із найбільш популярних способів для мандрівок. Не останню роль у цьому відіграють низькі ціни на квитки, чимало регулярних рейсів, а особливо – порівняно швидкий митний контроль. Зокрема, у Польщу з України курсує потяг «Інтерсіті+», який вирушає з Києва та Львова.

Доїхати потягом можна не лише у польську столицю, а й у інші міста. Так, найпопулярнішими є регулярні рейси на відправлення та прибуття сполученням «Київ-Варшава», «Київ-Перемишль», «Одеса-Перемишль», «Львів-Гдиня», «Львів-Вроцлав» і «Здолбунів-Хелм». Також можна дістатись і до інших міст Польщі з пересадками. Приємним є і те, що вартість квитків стартує лише від 350 гривень, залежно від часу та місця відправлення і прибуття. Важливо! У звязку з коронавірусними обмеженнями, деякі з цих потягів можуть не курсувати. Просимо перевіряти актуальну інформацію на сайті Укрзалізниці.

Обрати автобус у Польщу

Саме це спадає на думку більшості тих, хто планує подорож у цю країну. І це недивно, адже знайти квитки на автобус у Польщу можна практично у будь-який момент. Крім того, в автобусів значно ширша, ніж у поїздів, мережа маршрутів, яка налічує чимало рейсів із Харкова, Києва, Львова, Ужгорода, Полтави, Кривого Рогу та безлічі інших міст практично у будь-яку точку Польщі. Проте невеликим мінусом може стати те, що інколи автобуси надовго затримують на кордоні.

Якщо прямувати автобусом, наприклад, зі Львова у Варшаву, то ціна квитків стартуватиме від 500 гривень, якщо початкова та кінцева точка на більших відстанях одна від одної, то здолати шлях між Україною та Польщею вдасться орієнтовно за 1000-1700 грн.

Купити квитки на літак

Подорожі літаком, безумовно найзручніші. Це швидко, зручно, а інколи навіть вигідно. Так, українці можуть потрапити у Польщу прямими авіарейсами, кількість яких з кожним роком зростає. Наприклад, з аеропортів Києва та Львова літаки прямують до Варшави, Кракова, Гданська та інших польських міст.

Якщо скористатись пропозиціями лоукостерів і замовити квитки наперед, то долетіти у Польщу можна за ціною від 550 гривень. Серед найпопулярніших авіакомпаній, які прямують у цю країну, є WizzAir, МАУ та Ryanair. Мінусом подорожі у Польщу літаком є те, що якщо квитки потрібні негайно, то їх ціна може становити 1500 грн і більше.

Своєю машиною чи на Blablacar

Поїхати у Польщу на автомобілі – це зручно, адже ви не прив’язані до розкладів, можете їхати зручним маршрутом і без гамірних попутників. Проте у цьому випадку варто врахувати наявність дозвільних документів на авто, затори на кордоні та вивчити правила дорожнього руху у Польщі.

Якщо ж свого авто немає, то можна скористатись BlaBlaCar. Це зручний сервіс із пошуку попутників, який працює у великій кількості країн світу. Для мандрівки достатньо у додатку ввести дату, маршрут і обрати авто з водієм. Очевидна перевага такої подорожі – демократична ціна та невелика кількість людей в транспорті.

Перетнути кордон пішки

Цей спосіб потрапити у Польщу не такий популярний, принаймні на перший погляд. Але за статистикою, в середньому за рік піший кордон між Польщею та Україною перетинають близько 1 млн осіб. Зазвичай, піші пункти пропуску працюють на таких митницях, як «Угринів-Довгобичів», «Шегині-Медика», «Мостиська-Перемишль». Цим способом доволі зручно скористатись, якщо доїхати у Львів, а звідти прямим автобусом до кордону. Далі достатньо пройти митний контроль і вже у Польщі також скористатись громадським транспортом, який дозволить дістатись у потрібне місто.

Тож обирайте ті способи перетину українсько-польського кордону, що зручні саме вам, і насолоджуйтесь приємними маршрутами. А якщо ви вже проживаєте чи працюєте закордоном та хочете переказати гроші з Польщі в Україну близьким чи рідним, то нагадуємо, що це можна завжди зробити швидко і вигідно, обравши сервіс TransferGo.

Про автора

TransferGo Team

TransferGo is here to make your life easier. Whether you’re paying bills, supporting family, helping businesses or dealing with emergencies—we want you to be able to make fast, low-cost money transfers safely and securely. We want to make a tangible difference to your lives, reward your hard work, and help every one of you become more prosperous. How? By making global money transfers as simple as sending a text.

Запросіть друзів у TransferGo, заробіть 20€